ÇAĞDAŞ, KALİTELİ VE SAĞLIKLI YAŞAMIN ÖNCÜSÜ ECZACIBAŞI’DAN SAĞLIĞIN YENİ HALİ EVİTAL

evital'le daha geniş kitlelere ulaşın!

evital'e katılarak danışanlarınıza online olarak hizmet verebilir ve onlara sağlık yolculuklarında rehberlik edebilirsiniz. Şimdi aramıza katılın, danışanlarınızla buluşun ve sağlıklı bir geleceğe adım atmalarına destek olun.

evital app

Uzmanlar için Eczacıbaşı Evital’de hayat

Dijital sağlık ekosistemi evital’de siz sevdiğiniz işi yapın, gerisini biz halledelim.

PSİKOLOG
Geniş Danışan Ağına Ulaşın

evital ile uzmanlık alanınıza uygun danışanlarla kolayca bağlantı kurabilir, daha fazla kişiye ulaşarak danışanlarınıza sağlık yolculuklarında rehberlik yapabilirsiniz.

PSİKOLOG
Sadece Uzmanlığınıza Odaklanın

Uzmanlık ve ilgi alanlarınıza uygun danışanlarla eşleştirme yaparak işinizi kolaylaştırıyoruz. Teknik detaylarla uğraşmadan, yalnızca uzmanlığınıza odaklanın. Her adımda yanınızda olduğumuzu bilin. Teknik destek ekibimizle size her zaman yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

PSİKOLOG
Zamanınızı Siz Yönetin

Kendi programınızı oluşturun ve istediğiniz zaman dilimlerinde danışanlarınızla görüşme yapın. Esnek çalışma saatleri ile iş ve özel hayatınızı dengeleyin.

evital'i bir de sağlık profesyonellerinden dinleyin...

evital platformunda çalışmak, profesyonel bir psikolog olarak danışanlarıma en iyi şekilde hizmet verebilmem için benzersiz bir fırsat sunuyor. Eczacıbaşı'nın güvencesi altında geliştirilen bu platform, kullanıcı dostu arayüzü ve kapsamlı özellikleri ile hem benim hem de danışanlarım için büyük bir kolaylık sağlıyor. Danışanlarım, evital üzerinden güvenli ve rahat bir şekilde randevu alabiliyor, seanslarımızı online olarak gerçekleştirebiliyoruz. Bu, özellikle yoğun programlara sahip kişiler için büyük bir avantaj. Ayrıca platformun sunduğu çeşitli araçlar ve kaynaklar, seansların etkinliğini artırmaya yardımcı oluyor. evital'in sağladığı yüksek gizlilik ve güvenlik standartları, danışanlarımın rahatça ve güven içinde paylaşımda bulunabilmelerini sağlıyor. Bu da terapötik sürecin verimliliğini artıran önemli bir unsur. evital sayesinde, daha geniş bir kitleye ulaşabiliyor ve daha fazla kişiye destek olabiliyorum. Bu platformun sunduğu yenilikçi çözümler, psikolojik destek arayan herkes için ideal bir seçenek haline getiriyor.
Kübra Kavkas
Psikolog
Modern dünyanın yeni diyet tarzı online danışmanlık ve bu süreçte evital ile danışanlarımın çok kolay bir şekilde boş randevularımı görüp ona göre randevu oluşturması ve kolayca ödeme yapabilmesi, görüşmemizi nereden nasıl yapalım gibi bir derdimizin olmaması, danışanlarımın sistemde kayıtlı anamnezinin olması ve gittiğim her yerde buna ulaşabilmem çok büyük konfor, adeta sanal bir asistan. Eczacıbaşı ailesi ile de bu deneyimi yaşamak ayrıca güven veriyor. Sistemin bir kullanıcısı olmaktan çok mutluyum.
Aslı Nur Ulusoy
Diyetisyen
Danışanlarımla, ihtiyaçları doğrultusunda hızlı randevu oluşturma ve kolay erişim özelliğiyle evital ile sağlıklı görüşmeler yapabiliyorum. Sağlıklı yaşam ve beslenme planlanmasında evital ile güvenle insanların hayatlarına dokunmaya devam ediyorum. evital'i seviyorum.
Sümeyye Yüzügüllü
Diyetisyen
Merhaba, ben uzman diyetisyen Eda Cicavoğlu. evital, danışanlarıma en iyi hizmeti sunabilmem için gerekli tüm desteği sağlıyor. evital sayesinde, daha fazla danışana ulaşma ve onlara sağlıklı yaşam yolculuklarında rehberlik etme fırsatı buldum. Danışanlarımın da geri bildirimleri oldukça olumlu, sağlıklı yaşam tarzlarını sürdürebilmeleri için gerekli motivasyonu ve desteği bu platform aracılığıyla alabiliyorlar. Ben de bir diyetisyen olarak, onların bu yolculuklarında yanlarında olmanın mutluluğunu yaşıyorum. evital mesleki becerilerimi daha geniş bir kitleye ulaştırmamı sağladı ve danışanlarımla güçlü ve sağlıklı ilişkiler kurmamı mümkün kıldı. evital’i kullanarak, siz de sağlıklı bir yaşama adım atabilir ve hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Sağlıklı günler dilerim 😊
Havva Eda Cicavoğlu
Diyetisyen